Новости

  • Ukrainian Open Championships 2019
    Ukrainian Open Championships 2019

    1. Чумаченко Євгеній / Гринник Анастасія - Open Rіsing Stars Latin- 2 місце

    2. Галка Руслан / Зелюк Анастасія - Youth+Adult С Європейська - 3 місце, Youth+Adult С Латиноамериканська - 5 місце

    3. Бойко Архип / Яценко Єлизавета - Juvenile 2 Е Латиноамериканська - 1 місце

    4. Савченко Анастасія - Juvenile 1+2 School Solo Загальний залiк - 1 місце

    Опубликовано Воскресенье, 27 Октябрь 2019 11:08
  • Зоряна осінь (Умань)
    Зоряна осінь (Умань)

    1. Кравчук Микола / Толкаченко Софія - Молодь+Дорослі Д Європейська - 1 місце

    2. Степаненко Віктор / Дмитренко Олександра - Юніори 1Д / Загальний залiк - 5 місце

    3. Віткін Артем / Кубальська Анна - Ювенали 2Д Загальний залiк - 4 місце, Ювенали 2Д  Європейська - 5 місце

    Опубликовано Воскресенье, 27 Октябрь 2019 10:51
  • Гран-Прі Сумщини (Суми)
    Гран-Прі Сумщини (Суми)

    Чудово розпочали новий танцювальний сезон! 

    1. Балагура Богдан / Ракицька Дар'я - Дорослі - Standard - 1 місце

    2. Чумаченко Євгеній / Гринник Анастасія -  Дорослі - Latin - 2 місце

    3. Кокорін Ілля / Чиркова Тетяна - Дорослі - Latin - 3 місце

    4. Сєченєв Дмитро / Стукало Ілона - Молодь - Latin - 1 місце, Юніори 2 - Latin - 1 місце

    5. Галка Руслан / Зелюк Анастасія - Молодь - Standard - 1 місце, Молодь - Latin - 3 місце, Молодь - Ten Dance - 1 місце

     

    Опубликовано Воскресенье, 27 Октябрь 2019 09:58
  • Foxtrot Cup 2019 - Lviv
    Foxtrot Cup 2019 - Lviv

    Siecheniev Dmytro / Stukalo Ilona - DSE EUROPEAN CHILDREN GP JUN.II Latin - 1 місце.

    Volianiuk Arsenii / Samoilenko Anastasiia - DSE EUROPEAN CHILDREN GP JUV.II Latin - 4 місце. DSE EUROPEAN CHILDREN GP JUV.II Standard - 4 місце.

    Опубликовано Среда, 05 Июнь 2019 13:11
  • Ритми Полісся - 2019
    Ритми Полісся - 2019

    Кокорін Ілля - Чиркова Тетяна - ВЧО Дорослі Latin - 3 місце, 

    Сєченєв Дмитро - Стукало Ілона - ВЧО Юніори 2 Latin - 1 місце.

    Близнюк Ілля - Руденко Стефанія - ВЧО Юніори 2 Standard - 6 місце

    Опубликовано Среда, 05 Июнь 2019 12:52
Вторник, 26 Март 2019 19:52

Golden Gate 2019

23-24 березня відбувся надзвичайний турнір Golden Gate 2019, з чудовою організацією, показовими виступами найкращіх танцівників України та світу, живою музикою, аніматорами для малечі та неймовірною атмосферою. Вихованці нашого клубу також порадували своїми досягненнями:

Волянюк, Арсеній / Самойленко, Анастасія - Відкритий чемпіонат Києва Juvenile 2 - Latin 1 місце. 

 Відкритий чемпіонат Києва Juvenile 2 - Standard - 1 місце, Відкритий чемпіонат Києва Juvenile 2 8-Dance - 1 місце.

Сєченєв, Дмитро / Стукало, Ілона - Відкритий чемпіонат Києва Junior 2 - Latin - 4 місце

Чумаченко, Євгеній / Гринник, Анастасія - Відкритий чемпіонат Києва Дорослі - Latin - 3 місце

Кокорін, Ілля / Чиркова, Тетяна - Відкритий чемпіонат Києва Дорослі - Latin - 6 місце

Балагура, Богдан / Ракицька, Дар'я - Відкритий чемпіонат Києва Дорослі - Standard - 3 місце

Близнюк, Ілля / Руденко, Стефанія - Junior 2 Rіsing Stars - Latin - 3 місце, Junior 2 Rіsing Stars - Standard- 5 місце

Віткін, Артем / Кубальська, Анна - Juvenile 1+2 D - 8-Dance- 4 місце

Віткін, Павло / Назаренко, Дар'я - Juvenile 1+2 D - 8-Dance- 5 місце

Степаненко, Віктор / Дмитренко, Олександра - Junior 1+2 Е - 6-Dance 3 місце

Назаренко, Максим / Гассан, Єва - Juvenile 2 Е - Latin - 3 місце, Juvenile 2 Е - St+Lat - 6 місце

Бойко, Архип / Яценко, Єлизавета - Juvenile 2 Е - Latin - 5 місце

Макаревич, Ангеліна -  Juvenile 1+2 Е 3 dance Solo - Standard - 1 місце, Juvenile 1+2 Е 3 dance Solo - Latin- 2 місце.